Radyo dinlemenin, hala eskiden olduğu kadar sevildiğini söylesek yalan söylemiş olmayız sanırım. Radyo dinlemenin tadı gerçekten bir başkadır. Özellikle televizyondan önce, yerel anlamda olsun, ulusal anlamda olsun, gerçekten insanların ilgi odağı haline gelmişti radyolar. Her daim yayınlanan müzikler, çeşitli programların sesli olarak radyolardan verilmesi, radyoların, insanları o zamanlarda nasıl kendine çektiğini bize yeterince açıklamaktadır. Biraz düşününce o zamanlar televizyon olmadığını, bunu idrak etmemiz hiç de zor olmaz sanırım. Eski filmleri hatırlarsınız... Herkesin evinde, işyerinde, çay bahçelerinde hatta ve hatta filmlerde en sık rastlanılan, simitçilerde bile radyo dinleme isteği hat safhadaymış. Çünkü yapacak bir şeyi olmayan insanlar, can sıkıntısından açacakları radyoda istediği istasyonuna bağlanarak müzik dinleyebilir, yurttan haberler alabilir, hatta belirli bir programı canlı olarak dinleyebilirlermiş. 1960'lardan sonra yavaş yavaş radyonun yerini televizyon almaya başlamış. Ama hala da bu keyif den vazgeçemeyen insanlar azımsanamayacak derecededir. Radyo dinleme kültürü gerçekten ayrı bir keyiftir ve radyonun devri de hiç bir zaman bitmeyecek gibi görünüyor.

Bazı şeyler yüzyıllar geçse de modası hiç geçmez. Radyo da bunlardan biridir. İnsanların gözünde her zaman için radyonun yeri ayrı, televizyonun yeri ayrıdır. Radyodan kısaca bahsettikten sonra, özellikle size tavsiye edeceğimiz bir radyo ismi olacak. Best Radyo... Eskilerin radyo anlayışını hala yaşatan ve yaşatmaya da devam edecek Best FM, sürükleyici yayın akışı ve harika şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatmaya devam ediyor. 1993 yılında kurulan Best FM, kurulduğu tarihten itibaren, kaliteli radyo yayını yapan diğer radyo istasyonları arasında yerini çabucak alarak ulusal bir radyo istasyonu haline gelmiştir.

Radyo yayını olarak popüler Türkçe müziği seçen Best FM, Türkiye'de azımsanmayacak derecede de bir dinleyici kitlesine sahiptir. Yaklaşık 15 radyo programcısıyla çalışan Best FM, bu anlamda da rakiplerinden çok önde olduğunu söyleyebiliriz. Hatta halka kulak verdiğimizde en çok dinlenen radyo sorusuna bir çok kişinin vereceği cevabın Best FM olacağı kesindir. Best FM'in birlikte çalıştığı radyo programcıları, birbirinden kaliteli işlere imza atmış olan, radyo piyasasında ün yapmış insanlardan oluşmaktadır. Bu bağlamda da farkını gösterdiğini söyleyebiliriz. Best FM'i sadece radyonuzdan değil internet aracılığı ile online olarak da dinleme imkanına sahipsiniz.

Ayrıca yapılan programlara bağlanabilme, şarkı talep etme imkanlarına da sahip olabiliyorsunuz Best Fm sayesinde. Ayrıca programı arayarak, o gün programa katılmış bir ünlüyle de konuşabilme imkanı bulabiliyorsunuz. Bütün bunların haricinde Best FM ailesi, her yıl düzenli olarak yapılan kapmanlar ve organizasyonlarla izleyici kitlesine daha yakından ilgilenmeyi amaçlıyor. Her geçen gün dinleyici kitlesini daha çok genişleten Best Fm, sizlere daha kaliteli yayınlar yapmaya devam ediyor. Sizlere de Best FM dinleyicileri olarak bu anlamda bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkürü bir borç biliriz...